O mnie

Cześć!

Mam na imię Bubusława, ale wszyscy mówią do mnie Bubu. W swoim życiu mam dużo pasji i często się one zmieniają, ale nie fotografia. Fotografia jest ze mną i będzie już na zawsze. Kocham to robić, z dumą mówię, że jestem fotografką i nie ma dla mnie innej pasji niż fotografia. Jeszcze jedzenie, uwielbiam jeść, ale jest ono na drugim miejscu. Jestem z Katowic, jestem również grzybem (takim, co cały czas w tym samym miejscu), także najczęściej możesz mnie spotkać właśnie tutaj, z jednym z moich studiów: jedno nazywa się KAJ TO STUDIO? a drugie KAJŚ. Oprócz tego podróżuję czasem po Polsce, także jak planujesz złapać mnie w innym mieście: daj znać. 

Lubię mówić, że zajmuję się fotografią modową, bo tak naprawdę pod tą nazwą możesz ukryć wszystko: wnikliwe portrety, magiczne zdjęcia biznesowe, testy agencyjne, lookbooki, kampanie, zdjecia produktowe i inne artystyczne fotografie. Poradzę sobie z każdą dziedziną i zrobię to dobrze. Wszystkie Twoje wątpliwości rozwieję doświadczeniem, jestem w stanie pokierować Ciebie jak i sesję w taki sposób, jakbyśmy znali się od dawna, będziemy nadawać na tych samych falach i tańczyć do muzyki na rozluźnienie. 

W swoich fotografiach pokazuję ludzi takimi, jacy są: nie jestem fanką przebierania, nadmiernych stylizacji nie w Twoim stylu i malowania Cię tak, jak nie czujesz się dobrze. Nie malujesz się na co dzień? Super, makijażystka zrobi Ci delikatny makijaż typu “no make up”. Od 20 lat nosisz czarne kreski? Jeśli czujesz się w tym dobrze, nie będziemy tego zmieniać. Chcę, żebyś była sobą u mnie, a ja pokażę Cię w sposób piękny i prawdziwy. Bo ta prawdziwość jest dla mnie ważna.